تبلیغات
2012 - 33 تکنیک برون فکنی(2)
 
این وبلاگ یکی از بزرگ ترین وبلاگ های علمی ورزشی است.این وبلاگ هر روز به روز می شود و با شعار با ما به روز باشید منتظر پیشنهادات و انتقادات شماست.
  :: مدیر وب سایت : عرفان لطفی
کدام یک از سبک های موزیک را بیشتر دوست دارید؟

» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز : 2
» بازدید دیروز : 1
» بازدید این ماه : 11
» بازدید ماه قبل : 21
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

   

با ما به روز باشید.

33 تکنیک برون فکنی(2)
یکشنبه 3 دی 1391 ساعت 05:50 ب.ظ | | نوشته ‌شده به دست عرفان لطفی | ( نظرات )

تکنیک برونفکنی  15

روش زاویه دید تغییر یافته

می دانید که وقتی خیلی بچه بودید چطور بود،سینه خیز از زیر میزها رد می شدید،از اسباب اثاثیه منزل بالا می رفتید و زیر لحاف و پتو چادر می زدید.خوب وقتی آدم بزرگ می شود دیگر از این کارها نمی کند ولی این تکنیک به شما اجازه می دهد که دوباره از این بازی ها بکنید.

در کنار اطاق خواب خود یک صندلی یا نردبان بگذارید و بالای آن بروید و نگاه کنید که اطاق خواب شما از آن زاویه به چه شکل است.آیا تا کنون بستر خواب خود را از این زاویه دیده بودید؟زاویه دید شما باید بالاتر از معمول باشد.تجسم کنید که خودتان در رخت خواب خوابیده اید،در آن صورت از این زاویه به چه شکل دیده می شدید؟می توانید تصور کنید که اگر از کالبد جسمانی خود بیرون بیایید واز این زاویه به خود نگاه کنید چه می بینید؟

این زاویه دید جدید را کاملاً بررسی کنید تا اینکه کاملاً آن را بشناسید.وقتی آماده شدید بروید وروی بستر خود دراز بکشید و چشمان خود راببندید وتجسم کنید که برگشته اید و روی صندلی یا نردبان ایستاده اید و به خودتان نگاه می کنید.ممکن است که متوجه شوید که واقعاً در آنجا هستید واز آنجا به بدن جسمانی خود نگاه می کنید.

  این روش موقعی خوب کار می کند که شما هرچقدر که می شود بالاتر بروید.

تکنیک برونفکنی  16

روش جستجوی خانه خود

دراز بکشید و تمام بدن خود را شل کنید.بگذارید تجسم شما در خانه تان پرسه بزند و تمام جزئیات موجود در هر اطاق را بررسی و امتحان کند.سعی کنید نکته ای را بیابید که قبلاً هرگز به آن توجه نکرده اید- خیلی ساده تر از آن است که فکر می کنید - ما به ندرت هرچیزی را از نزدیک نگاه می کنیم.اگر متوجه چیز غیرمعمولی شدید که قبلاً متوجه آن نشده بودید می توانید برگردید و آن را چک کنید - البته در بدن جسمانی - بعد از اینکه برونفکنی را به پایان رساندید.

مایه شگفتی است که این روش چقدر موثر است.بعضی وقتها ما خارج از بدن خود هستیم ولی خودمان نمی دانیم.

---------------------------------------------------------------------------------


تکنیک برونفکنی  17

روش قدم زدن در یک راه بخصوص

اگر معمولاً قدم می زنید واز این کار لذت می برید این روش برای شما آسان است.همان مسیری را که همیشه قدم می زنید قدم بزنید مانند همیشه ولی طی قدم زدن بعضی جاها را نشان کنید طوری که به محض دیدن آن مکان بتوانید آن را تشخیص دهید.

هنگامی که در حالت راحت وشلی عضلانی قرار گرفتید تجسم کنید که مانند همیشه همان مسیر را دارید قدم می زنید.موقعی که به یکی از مکانهایی که نشان کرده اید رسیدید به خود بگویید ( من بیرون هستم،اینجا).
سعی کنید به طور معمول قدم زدن را تمام کنید وسپس ذهناً خودتان را تجسم کنید که به بستر و صندلی راحتی خود باز می گردید.

--------------------------------------------------------------------------------


تکنیک برونفکنی  18

روش بازگشت به کودکی

این روش در صورتی موثر است که کودکی شادی را دارا بوده باشید،زیرا لازم است که تجسم کنید که به خانه ای که در کودکی در آن بوده اید بازگشته اید.از تجسم خود استفاده کنید و تمام اطاق ها را جستجو کنید.تمام جزئیات کوچک  از جاهایی که روزی در آن بازی کرده اید به خاطر آورید.
کاملاً طبیعی است که با چنین سفری برای زادگاه خود احساس دلتنگی کنید و این باعث آغاز چیزی درون شما می شود،شما خودتان را در خارج از بدن جسمانی می یابید.اگر در خانه دوران کودکی خود متوجه تغییر دکوراسیون شدید نا امید نشوید،هیچ چیز برای همیشه ثابت نمی ماند.

--------------------------------------------------------------------------------


تکنیک برونفکنی  19

روش پرواز

اگر شما توانایی تصویر سازی ذهنی قوی دارید و روش های پیچیده رادوست ندارید این روش خوبی برای شما خواهد بود.
دراز بکشید و تمام بدن خود را شل کنید،و شروع به تصویر سازی ذهنی کنید،تصور کنید که دارید پرواز می کنید (مانند سوپرمن).تصور کنید که چه احساسی داشتید اگر می توانستید از پنجره طبقه دوم عبورکنید و به پرواز در بیایید.

تا آنجایی که می توانید تصور خود را واضح،روشن و قوی کنید.

تصور کنید که می توانید در هوا پرواز کنید،در بالای پشت بام به پرواز دربیاییدو بالای محله تان  پرواز کنید.

سعی کنید که تصور کنید که در حین پرواز باد خنکی به صورتتان می خوردولباس های شما در مقابل باد به اهتزاز در می آید.
می توانید یک پنکه را جوری تنظیم کنید که باد آن به شما بخورد همانطوری که در تصورتان قرار است باد به شما بخورد،این باعث می شود که بهتر باور کنید که در حال پرواز هستید وتصور کنید که در اثر پرواز است که باد به شما می خورد.

طولانی شدن این تصویر سازی ذهنی ممکن است باعت جداسازی کالبد اختری گردد.

--------------------------------------------------------------------------------


تکنیک برونفکنی  20

روش شنا در آسمان و خیره شدن به ستاره ها

برای این روش باید جایی بیرون از خانه را انتخاب کنید. یک تپه در بیرون شهر پیدا کنید و به بالای آن بروید.
یک روز گرم ابری برای این کار بهتر است.
در آنجا دراز بکشیدومانند معمول همه بدن خود را شل کنید ولی چشمان خود را باز نگه دارید.
مستقیم به آسمان خیره شوید .همچنان که به آسمان نگاه می کنید تجسم کنید که آزادانه در هوا شناورید و از بالا دارید به پایین نگاه می کنید.

شما می توانید این روش را در یک شب گرم پر از ستاره نیز انجام دهید.به ستاره ها در آسمان نگاه کنید و و تجسم کنید که در آن بالا بین ستاره ها هستید.تجسم کنید که از بالا دارید به کالبد جسمانی خود نگاه می کنید.

می توانید این روش را گسترش دهید به این صورت که موقعی که در یک قایق دراز کشیده اید یا اینکه در مسافرت هستید و در ماشین  یا قطار هستید این روش را انجام دهید.

مسلماً این روش باید جایی تمرین شود که چیزی مزاحم شما نباشد.اگر یک نفر از کنار شما از تپه بالا رود یا یک سگ کوچک روی شما بپرد مسلماً حواستان را پرت می کند و اگر بیرون از بدن جسمانی خود باشید برای شما یک شوک ایجاد می کند.

--------------------------------------------------------------------------------


تکنیک برونفکنی  21

روش حلقه

دراز بکشید و بدن خودرا کاملاً رها وشل کنید.باید چشمهای شما بسته باشد و دهان شما کمی باز باشد.
همینطور که به این فکر می کنید که بدن شما عمیقاً شل شده تصور کنید که یک حلقه نورانی ودرخشان بزرگ که ازانرژی ساخته شده در ارتفاع دو متر بالاتر از بدن جسمانی شما در هوا قرار دارد.

این حلقه باید از تمام قد شما بزرگ تر باشد.

 بینایی خود را کاملاً در ذهن خود ثابت نگه دارید و تجسم کنید که این حلقه بزرگ و درخشان  آهسته به سمت  پایین و به سمت شما می آید.

همچنان که حلقه انرژی از شما عبور می کند،سعی کنید که احساس کنید انرژی وارد بدن شما می شود و باعث ایجاد احساس ارتعاش می گردد.

با شروع احساس ارتعاشات آنها را تقویت کنید به این ترتیب که چندین و چندین بار از داخل حلقه عبور کنید.اگر این روش تا اینجا درست انجام شده باشد،نهایتاً در سرتاسر بدن جسمانی خود یک موج قوی از ارتعاشات را احساس خواهید کرد،حتی ممکن است یک برونفکنی نرم را احساس کنید .

در این موقع به احتمال قوی کالبد اختری شما به سمت بالا می رود و از بدن جسمانی شما دور می شود.

--------------------------------------------------------------------------------


تکنیک برونفکنی  22

روش بالا بردن انرژی

دراز بکشید و تمام عضلات بدن خود را کاملاً شل کنید.
تصور کنید که از انرژی خالص ساخته شده اید.
بگذارید این انرژی در تجسم شما به ارتعاش در بیاید.
این ارتعاش در ابتدا آرام و کند است ولی به تدریج سرعتش افزایش می یابد.
توجه خود را از روی  تمام بدن خود عبور دهید وبررسی کنید که تمام قسمتها در حال وزوز کردن باشد.
بگذارید انرژی به تدریج افزایش پیدا کند تا اینکه احساس کنید که تمام بدن شما به سرعت در حال ارتعاش است.
شما نباید حتی یک عضله خود را حرکت دهید،تمام این کارها با تجسم ذهنی صورت می گیرد.

اگر متوجه شدید که واقعاً با بدن جسمانی خود دارید حرکت می کنید،این روش را دارید اشتباه انجام می دهید.

موقعی که توانستید تجسم کنید این ارتعاش سریع انرژی درون تمام وجود شما جریان دارد ،شما می توانید ناگهان آن را رها کنید.مانند تیری که در کمان گذاشته اید وآن را نشانه رفته اید، بگذارید این انرژی از قسمت بالای سر شما  با یک جریان زیاد  از آگاهی خالص ،به سرعت خارج شود و شما آن موقع بیرون خواهید بود.  
 
--------------------------------------------------------------------------------


تکنیک برونفکنی  23

روش القاء خلسه به خود

یک مکان راحت را در نظر بگیرید و یک دروازه خیالی در ذهن خود تجسم کنید و بر آن تمرکز نمائید.

تنفس باید عمیق و منظم باشد.چشمها نیز باید بسته باشد و به سمت بالا چرخانده شده باشد.

به زودی احساس کرختی و بی حسی مختصری خواهید کرد که از پاها شروع شده و به تمام بدن گسترش می یابد. یک احساس سفتی عضلانی شروع می شود و فشار در داخل سر افزایش می یابد.

در این مرحله ممکن است تصاویر خیالی ببینید و صداهای وحشتناکی را بشنوید ولی تا جایی که ممکن است به آنها توجه نکنید زیرا آنها ممکن است تمرکز شما را به هم بزنند و خلسه را خاتمه دهند.

بعد از مدتی متوجه می شوید که می توانید باچشمهای بسته اطراف خود را ببینید.همه چیز اول تار و مبهم است ولی کم کم واضح می شود.اشیاء داخل اطاق با یک تشعشع طلایی رنگ دیده می شوند.

پس از آن احساس خواهید کرد که دو بدن دارید:یک بدن جسمانی که در آن زندانی شده اید و یک بدن سیال.

در این مرحله باید تلاش کنید و بدن سیال خود را وادار کنید تا از آن ( دروازه ) که درذهن خود تجسم کرده اید عبور کند.(قویاً بخواهید که از این در عبور کنید.)
اگر موفق شدید احساس خواهید کرد که دارید از آن در رد می شوید و در پشت سر شما بسته می شود و صدای بسته شدن در را می شنوید.(معلوم نیست چرا چنین صدایی شنیده می شود.)

از این به بعد می توانید از بدن جسمانی خود به بیرون قدم بگذارید و اطراف گردش کنید.

--------------------------------------------------------------------------------


تکنیک برونفکنی  24

روش شمردن نفس ها و ضربان های قلب

یک حالت راحت اتخاذ کنید و کف دست چپ خود را بر روی سینه خود قرار دهید به این ترتیب می توانید بالا و پایین رفتن سینه خود را در اثر تنفس احساس کنید.دست راست خود را روی دست چپ خود بگذارید و مچ دست چپ خود را به طرزی بگیرید که بتوانید ضربان قلب خود را زیر انگشتان دست راست خود احساس کنید،در این حالت آماده انجام روش هستید.

با شل کردن کامل تمام بدن شروع کنید.بگذارید سرعت تنفس و ضربان قلب شما آهسته گردد.با دست چپ سینه خود را لمس کنید و تنفس خود را بشمارید.هنگامی که توانستید تمرکز کنید و بیست تنفس را بدون حواس پرتی بشمارید آماده انجام مرحله بعد خواهید بود.

همزمان با شمردن تنفس ،شروع به شمردن ضربان قلب خود کنید.شما باید شماره های هر دو مورد را در سر خود نگه دارید.این سخت است و شما تمرکزتان را از دست خواهید داد و شماره هردو مورد از دستتان می رود.

نکته ای که به شما کمک می کند این است که تنفس خود را طوری تنظیم کنید که هر نفس با تعداد خاصی از ضربان قلب هم زمان گردد.
برای شروع بهتر است طوری نفس بکشید که هریک نفس با ده ضربان قلب هم زمان شود.

موقعی که وارد یک ریتم می شوید - که این در آغاز سخت است - متوجه می شوید که یک احساس عجیبی به شما دست می دهد.انگار که می توانید ضربان قلب جهان را احساس کنید یا اینکه می توانید تنفس کیهان را متوجه شوید.

هنگامی که چنین احساسی به شما دست داد ،این به این معنی است که خلسه شما آنقدر عمیق شده که دیگر می توانید از کالبد جسمانی خود بیرون بیایید و به ریتم جهان بپیوندید.

--------------------------------------------------------------------------------


تکنیک برونفکنی  25

روش سوال کردن از خود

برای این روش شما می توانید دراز بکشید یا بنشینید.منتظر بمانید تا کاملاً همه عضلات بدن شما شل شود و احساس راحتی کنید و یک حالت خواب آلودگی به شما دست بدهد.به هیچ چیز بخصوصی فکر نکنید.
وقتی که به این حالت رسیدید می توانید از خود سوال کنید.اینها سوالات مهمی هستند:

من چه کسی هستم؟
من برای چه اینجا هستم؟
هدف زندگی من چیست؟

اگر شما این سوالات را بی مقدمه از خود بپرسید و معنی مهمی برای آنها قائل باشید آگاهی شما چنان دست پاچه می شود که فوراً بدن فیزیکی شما را ترک می کند.

به نظر می رسد که این روش بیشتر برای جوانان موثر باشد چون آنها معمولاً این سوال ها را از خود می پرسند.افراد مسن تر ممکن است یک جوابی برای خود درست کرده باشند.هر جوابی که برای خود درست کرده باشند ممکن است درست نباشد ولی باعث می شود که شخص بیشتر از خودش سوال نکند.

-----------------------------------------------------------------------
 تکنیک برونفکنی   26

روش استفاده از کمک کننده های صوتی و تصویری

یکی از موفق ترین روشها برای ایجاد برونفکنی ،روش هیپنوتیزم است.ولی خوب همه ما یک هیپنوتیزکننده ماهر در همسایگی خود نداریم،بنابراین باید سعی کنیم که خودمان ،خودمان را هیپنوتیزم کنیم.

شما باید یک نوار کاست صوتی بسازید که همه دستورات مربوطه در آن باشد.اگر جزئیات یک تکنیک ریلاکسیشن خوب را روی نوار ضبط کنید،با گوش کردن آن به حالت ریلاکس کامل خواهید رسید.

پس از آن شما می توانید دستوراتی مانند دستور زیر در نوار ضبط کنید:
( حالا شما در حال ترک کردن بدن خود هستید . )
یا (شما احساس می کنید که آگاهی شما به آهسته گی از بدن جسمانی تان خارج می شود. )

سپس شما باید قسمتی از نوار را خالی بگذارید .این قسمت نوار که هیچ صدایی در آن نیست مربوط به زمانی است که بیرون از بدن خود هستید.

بعد از آن می توانید دستورات مانند این قرار دهید:
( حالا شما در حال بازگشت  و وارد شدن به بدن خود هستید. )   یا (حالا موقع برگشت است. )

برای بیرون رفتن می توانید از شمارش معکوس استفاده کنید:
( حالا من از شماره ده تا یک می شمارم و وقتی شما شماره یک را شنیدید ،بیرون از بدن خود خواهید بود......ده ......نه......هشت.......)

********************

بعضی افراد موسیقی را وسیله خوبی برای برونفکنی می دانند ولی بعضی هم می گویند خوب نیست چون باعث حواس پرتی می شود.اگر برای شما آسان است که خودتان را در موسیقی گم کنید،می توانید هنگام گوش کردن به یک موسیقی مناسب اقدام به برونفکنی کنید.

تجربه نشان داده که سمفونی شماره دو راچمانینوف ( Rachmaninov’s SymphonyNo. 2 ) برای این کار مناسب است.بسیاری از نوارهای امروزی هم در بازار وجود دارند که برای این کار مناسبند.سعی کنید از نوارهایی که باعث حواس پرتی می شود استفاده نکنید، همچنین نوارهایی که حاوی صداهای غیر منتظره مثل صدای ناگهانی باران یا آوازهای نهنگ هستند نیز استفاده ننمائید.

آهنگساز ژاپنی به نام کیتارو ( Kitaro )چندین نوار کاست ساخته است که برای انجام چنین تجربه هایی از همه نوارهای دیگر مناسب تر است.آلبوم جاده ابریشم ( Silk Road ) او را امتحان کنید.

********************
شما می توانید به یک یانترا (
Yantra
) خیره شوید.یانترا طرح پیچیده ای است که چشم را به داخل خود می کشد و شما را قادر می سازد که در طرح گم شوید.بسیاری از مغازه های امروزی آن را به صورت پوستر یا کارت می فروشند. این طرح ها ( ذهن را نگه می دارد ) و با خیره شدن به آنها متوجه می شوید که آگاهی شما به درون آنها می رود،از میان آنها عبور می کند واز آنطرف بیرون می آید.
********************
شما می توانید از یک مانترا (
Mantra ) استفاده کنید.مانترا یک کلمه یا عبارت  است که شما آن را در درون خود بارها و بارها می گویید و تکرار می کنید.این یکی را امتحان کنید :
( حالا من دارم برونفکنی می کنم.)    یا    ( من بیرون از بدن خود هستم. )

هر جمله ای که استفاده می کنید باید   کوتاه ، مثبت  و معنی دار باشد.هیچ فایده ای ندارد اگر بگویید ( من فکرکنم که دارم برونفکنی می کنم . ) یا بگویید ( من در یک دقیقه برونفکنی می کنم. )

شما باید با خودتان محکم برخورد کنید.
:: برچسب‌ها: برون , فکنی , 2 , 33 , دانلود ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
How do you treat Achilles tendonitis? شنبه 1 مهر 1396 06:44 ب.ظ
Everyone loves it whenever people come together and share ideas.
Great site, stick with it!
How does Achilles tendonitis occur? دوشنبه 27 شهریور 1396 05:17 ب.ظ
I couldn't refrain from commenting. Exceptionally
well written!
hangschusterman.hatenablog.com چهارشنبه 18 مرداد 1396 03:16 ب.ظ
Hello, I believe your blog could be having internet browser
compatibility problems. When I take a look at your web site in Safari, it
looks fine however, when opening in IE, it has some overlapping
issues. I simply wanted to provide you with a quick heads up!
Besides that, great website!
What do you do for a sore Achilles tendon? دوشنبه 16 مرداد 1396 01:38 ق.ظ
I like what you guys tend to be up too. This sort of clever work and
coverage! Keep up the very good works guys I've included
you guys to my blogroll.
http://shainaeatherly.blog.fc2.com/ جمعه 13 مرداد 1396 12:36 ب.ظ
Just desire to say your article is as astounding. The clearness in your post
is simply great and i can assume you're an expert on this subject.
Fine with your permission let me to grab your feed to keep up to date with
forthcoming post. Thanks a million and please keep up the gratifying work.
isadorayouse.hatenablog.com جمعه 6 مرداد 1396 09:11 ب.ظ
That is really attention-grabbing, You are an excessively skilled blogger.
I've joined your feed and look ahead to searching for
more of your wonderful post. Also, I have shared your website in my social networks
Foot Complaints پنجشنبه 5 مرداد 1396 02:57 ب.ظ
I've been exploring for a bit for any high-quality articles or
weblog posts in this sort of house . Exploring in Yahoo I
eventually stumbled upon this web site. Reading this information So i'm happy to express that I have an incredibly excellent uncanny feeling I discovered just what
I needed. I most unquestionably will make sure to
do not disregard this site and provides it a look on a relentless basis.
manicure جمعه 8 اردیبهشت 1396 07:53 ق.ظ
Howdy! I know this is sort of off-topic but I needed to
ask. Does running a well-established blog like yours require a massive amount work?
I am completely new to blogging but I do write in my journal every day.

I'd like to start a blog so I will be able to share my experience and thoughts online.
Please let me know if you have any kind of ideas or tips for brand new aspiring bloggers.
Thankyou!
BHW سه شنبه 29 فروردین 1396 08:43 ق.ظ
Hello there! I know this is kinda off topic but I was wondering
if you knew where I could locate a captcha plugin for my comment form?
I'm using the same blog platform as yours and I'm having difficulty finding
one? Thanks a lot!
BHW پنجشنبه 24 فروردین 1396 05:10 ب.ظ
Hi! I could have sworn I've visited this website before but after looking at
many of the articles I realized it's new to me. Nonetheless, I'm definitely pleased I found it and I'll be bookmarking it and
checking back regularly!
manicure سه شنبه 22 فروردین 1396 01:50 ق.ظ
hi!,I love your writing very so much! share we keep up a correspondence extra approximately your article
on AOL? I need a specialist on this space to unravel my problem.
Maybe that is you! Having a look ahead to peer
you.
BHW جمعه 18 فروردین 1396 02:45 ب.ظ
I am truly thankful to the owner of this web page who has shared this wonderful paragraph at here.
manicure چهارشنبه 16 فروردین 1396 07:13 ق.ظ
I know this if off topic but I'm looking into starting my own blog and was curious what all
is needed to get setup? I'm assuming having a blog like yours
would cost a pretty penny? I'm not very web savvy so I'm not 100% positive.
Any tips or advice would be greatly appreciated. Thank you
manicure شنبه 12 فروردین 1396 06:18 ب.ظ
This design is incredible! You obviously know how to keep a
reader amused. Between your wit and your videos, I was almost moved
to start my own blog (well, almost...HaHa!) Excellent job.
I really enjoyed what you had to say, and more than that, how you presented it.
Too cool!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر